6 квітня 2023 року на базі ЗДО №205 Інклюзивно-ресурсним центром №6 Печерського району м. Києва було проведено навчально-практичний семінар «Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти» з метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників щодо роботи з

Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

дітьми з особливими освітніми потребами та організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти.

На заході були присутні Заступник начальника Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві державної адміністрації- Калениченко Ніна Петрівна, директори, вихователі — методисти, логопеди, психологи, дефектологи, вихователі, асистенти вихователя закладів дошкільної освіти Печерського району м.Києва. Були розглянуті нормативно — правові документи, що забезпечують правові засади розвитку системи освіти в частині створення умов для навчання, реабілітації, соціальної адаптації, інтеграції в суспільство дітей з особливими освітніми потребами, а також зміни повʼязані з воєнним станом.

Фахівцями (консультантами) Інклюзивно-ресурсного центру було окреслено алгоритм дій при створенні умов для здобуття дошкільної освіти особами з особливими освітніми потребами з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів. Фахівці (консультанти) інклюзивно-ресурсного центру ще раз обговорили з колегами типи та категорії особливих освітніх труднощів, рівні підтримки в освітньому процесі в закладах дошкільної освіти, відповіли на нагальні питання педагогічних працівників стосовно інклюзивної освіти, роботи з батьками, наданні підтримки сім’ям з дітьми з особливими освітніми потребами.

Колеги обмінялися думками, пропозиціями, домовилися про напрями взаємодії та спільної діяльності в рамках міжвідомчої співпраці. Захід пройшов у теплій атмосфері живого спілкування

освітян, об’ єднаних спільною метою, — ефективно організовувати освітній процес для дітей з особливими освітніми потребами. Щиро дякуємо всім учасникам за увагу та плідну співпрацю.

Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *