Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube
Ігрова діяльність як фактор розвитку пізнавальних здібностей дітей з порушеннями зору.
Відомо, що гра має унікальне значення у житті дитини. Гра сприймається як засіб взаємодії зі світом, як форма освоєння соціального досвіду, організація життя і діяльності, як умова становлення та розвитку особистості.
Розвиваючись за тими ж закономірностями, що і дитина з нормальним зором, дитина з порушенням зору проходить ті ж етапи розвитку ігрової діяльності. Однак, цей процес протікає своєрідно і багато в чому залежить від тих умов, за яких вона потрапляє з раннього дитинства.
Дошкільний вік є унікальним і вирішальним періодом, у якому закладаються основи особистості, формується соціальна компетентність. Навчання у формі гри може й повинне бути цікавим.
Для реалізації такого підходу необхідно, щоб ігрові освітні технології, розроблені для навчання дошкільників, містили чітко визначену й покроково сформовану систему ігрових завдань і різних ігор. Фахівець (консультант) ІРЦ №6 — Світлана Гриненко підготувала практичні поради щодо розвитку ігрової діяльності , як фактору розвитку пізнавальних здібностей дітей з порушеннями зору.
Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *