Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube
Професійне свято логопедів — «Міжнародний День логопеда» відзначається 14 листопада.
Помилково вважати, що логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови — це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням мовлення; порушеннями голосу, темпу і тембру мовлення, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи. На жаль, багато хто про це недостатньо обізнані і недооцінюють важливість своєчасної логопедичної допомоги. Рання діагностика мовленнєвих відхилень є запорукою успішних логопедичних занять.
За даними статистики, на жаль, число мовних розладів зростає з року в рік, у зв’язку з цим актуальність проблем корекції мовних порушень у дітей вже приймає глобальний характер.
Процес корекції мовлення у дитини — тривалий шлях, який вимагає величезного терпіння його батьків і близьких, дисципліни з боку самої дитини. Однак тільки цей важкий шлях може призвести до позитивних результатів і успішного навчання в школі, за результатом завжди стоять конкретні люди — логопеди.
У «Міжнародний День логопеда» колектив ІРЦ 6 Печерського району м. Києва приєднується до численних привітань на адресу наших незамінних логопедів і бажає їм міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій праці, миру, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, дорогі логопеди!

Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *