Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube
Консультують фахівці ІРЦ 6.
Проведення моніторингу реалізації ІПР.
Важливим етапом виконання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами є моніторинг реалізації завдань, цілей, стратегій, які поставлені в ІПР для цієї дитини командою психолого-педагогічного супроводу. Моніторинг проводиться з метою виявлення та відстеження тенденцій у розвитку дитини з ООП, якості інклюзивної освіти у закладі освіти, встановлення відповідності фактичних результатів освітньої діяльності її заявленим цілям, оцінювання причин відхилень від цілей.
Усі члени команди психолого-педагогічного супроводу, залучені до розроблення ІПР, мають здійснити моніторинг досягнень дитини з особливими освітніми потребами, внаслідок чого зробити висновок про ефективність стратегій, які застосовувалися та намітити плани для подальшого психофізичного розвитку дитини і створення інклюзивного освітнього середовища. Зокрема, освітній маршрут дитини, що визначає її індивідуальні цілі навчання і розвитку; план дій для педагогів, які організовують освітній процес з урахуванням потреб і можливостей дитини.
Також необхідно розробити рекомендації до команди психолого-педагогічного супроводу, що будуть враховані при складанні ІПР дитини з особливими освітніми потребами у наступному навчальному році.
Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *