Емоційний інтелект є надзвичайно важливою складовою гармонійного розвитку дитини. Розвиток емоційного інтелекту дозволяє сформувати навички розпізнавати, висловлювати й регулювати власні емоції, що зазвичай дуже складно.

Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

Доведено, що діти, які не можуть справлятися зі своїми емоційними станами, в майбутньому можуть часто полегшувати емоційну напругу адиктивною поведінкою. Такі люди схильні до імпульсивної поведінки, ранньої вагітності, розладів харчування та протиправних дій. На противагу першим, діти з високим рівнем розвитку емоційного інтелекту краще навчаються у школі, добре взаємодіють з батьками, більш здорові та щасливі. Вони дружать з такими ж дітьми, що перебувають у довірливих стосунках зі своїми батьками й не схильні до ризикованих вчинків. У більш дорослому віці емоційний інтелект допомагає їм будувати якісні взаємини у всіх життєвих сферах, досягати успіхів у професії та ставати хорошими батьками.

Високий рівень розвитку емоційного інтелекту дає можливість у повній мірі гармонійно розкрити закладений потенціал дитини.

Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру №6 Печерського району міста Києва пропонують вправи, за допомогою яких можна розвивати емоційний інтелект дітей.

Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *