Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube
Консультують фахівці ІРЦ №6 Печерського району м. Києва.
Ліворукість у дітей.
Тема ліворукості дітей залишається однією із найбільш серйозних проблем в педагогіці і психології. Ліворукість – це не примха дитини, як вважають деякі фахівці, і не просто перевага лівої руки. Це зовсім інший, генетично зумовлений розподіл функцій між півкулями мозку. У дітей праворукість і ліворукість зазвичай можна помітити до чотирьох років. Переучування ліворукої дитини означає втручання в уже достатньо складну функціональну систему. Шульга, якого перевчили писати правою рукою всеодно зберігає всі особливості сенсорної сфери та нервово-психічної діяльності, характерні для ліворукої людини.
Якщо ви помітили, що ваша дитина у процесі діяльності віддає перевагу лівій руці, пам’ятайте, що ця перевага – лише найпомітніша ознака організації мозку дитини. Значна кількість вчених погоджується з тим, що не слід примушувати дитину використовувати лише праву руку, адже насильна її зміна суперечить природній організації мозку. Ліворукість є біологічною основою індивідуальності та своєрідності особистості дитини.
Кожна ліворука дитина неповторна. Так, лівою рукою писали свої шедеври Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаель і Пікассо, ліворукими були фізіолог І. Павлов, письменник і вчений В. Даль, творець теорії відносності А. Ейнштайн, Чарлі Чаплін, Льюїс Керолл, Гарі Трумен, Бенджамін Франклін, Юлій Цезар, Мерилін Монро та багато інших видатних людей.
Please follow and like us:
20
RSS20
Follow by Email
Facebook0
YouTube20
YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *